Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
castorama
Castoramado końca 2 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 16 dni
agata
Agata do końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 41 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
media expert
Media Expertdo końca 3 dni
Nav
Cover

Ikea planuje testowanie leasingu mebli na całym świecie w 2020 roku!

Grupa Ingka zapowiada, że do 2020 roku wprowadzi możliwość użytkowania mebli bez konieczności wykupienia na całym świecie. Przeprowadzane testy są następnym krokiem w realizacji planu zrównoważonego rozwoju Ikei. Podobna usługa odpowiada potrzebom konsumenta zgodnie z ostatnimi badaniami konsumenckimi.

Nowe podejście polega na nadawaniu klientom mebli, o których będą musieli dbać, aby umożliwić ich potencjalne przekazywanie dalej bez konieczności ich zakupu. Jeśli meble nie będą się nadawały do użytku, Ikea zajmie się ich recyklingiem. Pierwszy testy nowej usługi od Ikea rozpoczęli się w czterech krajach – Holandia, Szwajcaria, Szwecją i Polska.

Bo badaniu konsumenckim, Ikea postanowiła, że Polki i Polacy nawiązują emocjonalną więź oraz czują się odpowiedzialni za nabyte rzeczy. Opierając na te wyniki Ikea wybrała Polskę jako pierwszy z rynków, gdzie konsumenci mogą korzystać z produktów Ikei nie kupując ich.

Ikea prowadzi politykę bardziej przyjazną środowisku od kilku lat. Jako przykład, Ikea Food coraz częściej wprowadza do oferty Bistro produkty zrobione z surowców pochodzenia roślinnego. Ikea stwarza nowe kolekcje mebli, które nadają się do recyklingu, a ich produkcja jest mniej szkodliwa dla środowiska. Wszystkie promocje oraz nowe kolekcje możemy sprawdzić na stronie Ikei, oraz w katalogach sieci.

Źródło: ikea.com/pl

Obserwuj nas
Zobacz także