Cover

Akcja błysk w Lidlu - wyjątkowa promocja na środki czystości

Środków czystości z Lidla używam już wiele lat, często umieszczam ich testy na swoim blogu. Warte są polecenia ze względu na atrakcyjną cenę, wydajność i skuteczność w czyszczeniu obszarów, do których są przeznaczone.

Po przejrzeniu wszystkich gazetek sieci handlowych z tego tygodnia, oferta Lidla wydała mi się być najbardziej atrakcyjna. Nie wszystkie środki czystości, prezentowane podczas Akcji Błysk, są w regularnej sprzedaży, dlatego też warto zrobić zakupy już dziś, bo kolejna taka akcja dopiero za kilka miesięcy! Jeśli nie wiecie które środki są warte zakupu, to ja chętnie Wam w tym wyborze pomogę.

KUCHNIA

Kuchnia powinna być, na równi z łazienką, najczystszym miejscem w domu. Codziennie przygotowujemy w niej posiłki, a nie wyczyszczone miejsca są źródłem ogromnej ilości bakterii. Blat, deski do krojenia i zlew myjemy codziennie, ale zmywarkę i piekarnik już nie. 

Przy czyszczeniu zmywarki z pomocą przyjdą Wam 2 środki:

Płyn czyszczący do zmywarek W5, który powinniśmy użyć conajmniej raz w miesiącu. Usunie on osady tłuszczu i kamienia. Do pustej zmywarki, do pojemnika na sztućce należy wstawić płyn i włączyć program z najwyższą temperaturą. Za dwa opakowania, które starczą nam na dwa miesiące, zapłacimy tylko 7,77 zł.

Płyn czyszczący do zmywarek

Odświeżacz do zmywarek, którego użyjemy po zastosowaniu płynu czyszczącego. W zestawie znajdują się aż trzy zawieszki, a ich cena wynosi tylko 7,99 zł 

Czyszczenie piekarnika do prostych nie należy. Ja od dłuższczego czasu używam pianki do czyszczenia piekarnika W5, bo wystarczy tylko popsikać, zostawić na godzinę, dwie, a następnie wytrzeć. Ma też inne zastosowania, które przetestowałam. Doskonale poradzi sobie m.in. z wyczyszczeniem kuchenki elektrycznej i indukcyjnej. W tym tygodniu jego cena wynosi tylko 7,99 zł i nie znajduje się w stałej ofercie sklepu

.

ŁAZIENKA

Spray do czyszczenia kabin prysznicowych to mój faworyt wśród środków z Lidla. Jest rekomendowany przez firmę Grohe i doskonale radzi sobie z brudem powstałym podczas mycia, czyli osadem z mydła. Używam go też jako środka uniwersalnego do mycia łazienki. Myję nim umywalkę i baterię, wannę oraz kabinę prysznicową. Jest najtańszym i najbardziej skutecznym środkiem dostępnym na rynku i kosztuje tylko 5,55 zł. Nie znajdziemy go w regularnej sprzedaży.

Z uwagi na to, że posiadam przydomową, ekologiczną oczyszczalnię ścieków, muszę uważać na środki, których używam. W ofercie Lidla znajduje się Eco Uniwersalny  środek do czyszczenia toalet. Jeśli używam go codziennie, na noc, to doskonale radzi sobie z zabrudzeniami i nie osadza się w toalecie kamień. Kosztuje 6,99 zł. Środek ten znajduje się w stałej ofercie Lidla i jest godny polecenia.

I coś, czego nie dostaniemy w żadnym innym sklepie. Jeśli się mylę, to podpowiedzcie, gdzie można kupić Woreczki na śmieci do łazienki 10 litrów? Bo ja wiem, że tylko w Lidlu i zaopatrzyłam się przy poprzedniej akcji w dwa pudełka. Kosztują tylko 4,99 zł za 75 sztuk.

W moim domu oprócz wyżej wymienionych środków znajdują się jeszcze:

Ekologiczny środek do czyszczenia, który używam do czyszczenia podłóg. Chusteczki czyszczące do WC, które przydadzą się, gdy gdzieś jedziemy i nie jesteśmy pewni czystości toalety. Oraz czyścik ekologiczny, który potrafi usunąć bardzo trudne zabrudzenia. Ostatnio poradził sobie z rdzą. Nie ma go w stałej ofercie, dlatego też polecam jego zakup.

Jeśli jesteście ciekawi jakie inne środki znalazły się w ofercie Lidla, zajrzyjcie do gazetki, która znajduje się poniżej. Spieszcie się, akcja trwa tylko przez tydzień, od dzisiaj 15 września i kończy się 21 września. Z doświadczenia wiem, że popularne środki bardzo szybko znikają z półek. 

Obserwuj nas