Blog Okazjum.pl

"Codziennie przeglądamy dla Was dziesiątki gazetek promocyjnych w poszukiwaniu prawdziwych okazji."

 • Mikołajkowy zawrót głowy

  Header

  6 grudnia to jeden z najbardziej ulubionych dni przez dzieci, ale także wielu dorosłych. Z ogromną przyjemnością obdarowujemy bliskich drobnymi upominkami. Jednocześnie sami chętnie otrzymujemy prezenty. Dla wszystkich tych, którzy byli grzeczni i zasłużyli na podarunek, Mikołaj z pewnością znajdzie coś odpowiedniego. A że ma dużo pracy, w ramach pomocy przejrzałam gazetki promocyjne i znalazłam kilka ciekawych propozycji, które mogą być podpowiedzią i ułatwieniem w podejmowaniu prezentowych decyzji.

  0 Komentarzy
 • Znicze - promocje i okazje

  Pobrane

  Zbliża się Święto Zmarłych. Chwile zadumy, refleksji, wspomnień o bliskich, których już nie ma. Jest to czas, kiedy ludzie odwiedzają cmentarze by zapalić znicze na grobach, ozdobić je kwiatami, pomodlić się. Już niebawem zapłoną one światłem i blaskiem, jedynym takim w całym roku. Łuna światła, która pojawi się wieczorem sprawi, że staną się one miejscami magicznymi.

  0 Komentarzy
 • Polowanie na (nową) torebkę z Okazjum.pl – czas zacząć

  6

  Torebka jest nieodzowną towarzyszką każdej kobiety. Z pewnością każda z Was ma niejedną torebkę w swojej szafie i jak znam życie, zawsze (w najmniej odpowiednim momencie) okazuje się, że jakiejś brakuje. Znam to z własnego doświadczenia. Szczerze przyznam, że uwielbiam ten element damskiej garderoby. To jeden z tych dodatków, za pomocą którego można bawić się stylizacją i nadać jej zupełnie nowego charakteru. Ponieważ, jak już wcześniej wspomniałam torebek nigdy za wiele, postanowiłam przejrzeć propozycje jakie mają dla nas znane sieciówki. Znalazłam kilka „perełek” i sama już wybieram się na zakupy.

  1 Komentarz
 • Szkolna wyprawka - jak zaoszczędzić pieniądze z okazjum.pl

  1341985699863

  Wakacje na półmetku. Czas beztroskiego wypoczynku i twórczego nic nierobienia niebawem odejdzie w niepamięć i powróci czas nauki i pracy. Należy więc powoli pomyśleć o przygotowaniu wyprawki szkolnej dla dziecka. Na liście niezbędnych rzeczy z pewnością znajdą się: zeszyty, piórniki, długopisy – wszystko to, co absolutnie niezbędne. Oczywiście im mniejsze dziecko, tym więcej emocji i przyjemności towarzysz kompletowaniu wyprawki. Całe szczęście w ogromie potrzebnych jej elementów, możemy liczyć na promocje w sieciach handlowych. Jest to naprawdę spory wydatek, więc warto przyjrzeć się wszystkim ofertom.

  0 Komentarzy
 • Zadbana łazienka, czyli promocje na wyposażenie łazienkowe

  Z7598903x

  Po kuchni i sprzątaniu przyszedł czas na łazienkę. Nie zapominajmy, że to małe pomieszczenie również wymaga sporej uwagi. Ważne też, by to miejsce w domu pozwalało się zrelaksować po ciężkim dniu i było urządzone zarówno ładnie, jak i funkcjonalnie. Dużą rolę odgrywają tu dodatki, które z jednej strony są potrzebne (jak np. mydelniczki czy ręczniki) a z drugiej, odpowiednio dobrane, wspaniale mogą ozdobić, a często i odmienić naszą łazienkę. Poniżej kilka propozycji, jakie sieci handlowe oferują w związku z „tematem łazienkowym”. Wśród nich znajdziemy, te rzeczy które zazwyczaj mieszczą się w każdej łazience.

  0 Komentarzy

Autorzy bloga

Lista zakupów